Sportovní vybavení a potřeby, krejčovství na míru - konig.cz Sportovní vybavení a potřeby, krejčovství na míru - konig.cz
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

 

König-surf s.r.o. -

Po dobu rekonstrukce - květen 2017 - říjen 2017 nás najdete v náhradních prostorech na adrese Rokycanská 36a. Jedná se o bývalou samošku, nebo prodejnu krbů Hestia. Výloha směřuje k Rokycanské ulici, parkovat jde s běžnými obtížemi vzadu u rampy.  

souřadnice :49.747602, 13.411379

 příjezd trasou

Rokycanská / Revoluční / Republikánská / Rodinná / Rokycanská a před školkou doleva mezi paneláky

 

Věříme, že zimní sezonu 2017/2018  zahájíme opět na adrese:

Těšínská 14

Souřadnice: Loc: 49°44'59.463"N, 13°24'29.398"E

Tel. 377 262 180   |   377 262 003
Mob. 602 767 373   |   Eml: konig@konig.cz

 

JAK a KUDY k nám do Těšínské 14?

máme sice adresu Těšínská 14, ale přímo na té ulici nás navigace nenajde. Jsme v objektu bývalé blokové prádelny, uvniř paneláků, asi 200 metrů přes trávník pod dávno bývalou Olympií, nedávnou Billou, aktuálně AAAA obchodním domem (vietnamským). Po obou stranách domu jsou parkoviště, jedno přímo z Těšínské, druhé z Partyzánské.

Autem z centra Plzně:
- směrem na Prahu, kolem Prazdroje a Alberta, pod viadukt, za řekou odbočím z Rokycanské doleva do Dítětovy, kolem červenohnědého rožáku s prodejnou OKNA, na jejím konci (asi po 80ti metrech) před panelákem doleva a hned doprava na parkoviště.

 

 

Do navigace: je nejlepší vepsat adresu "Partyzánská 6" , je to dům naproti našemu objektu. Naši adresu většina navigací nezná.  

Autem od Prahy:
- sjedu z dálnice na Plzeň (Ejpovice), minu Tesco vlevo, hřbitov vpravo. Cestou z kopce po Rokycanské ulici rovně, přes světelnou křižovatku s barem Piccollo, na další křižovatce Rokycanská/Dítětova odbočím doprava před červenohnědým rožákem s prodejnou OKNA, na konci "dítětovky" (asi po 80ti metrech) před panelákem doleva a hned zase doprava na parkoviště.

Autem po Těšínské:
- z města - za řekou minu vlevo náš poutač, vpravo nechám odbočku do Spolkové a hned za ní sjedu doprava na parkoviště před prvním těšínským panelákem.

- z Doubravky - je to od pošty dolů, minu vpravo Lidl, minu vlevo odbočku k AAAA, minu vlevo panelák s naší cedulí a za druhým dlouhým panelákem vlevo je parkoviště.

Na čele našeho domu je (směrem k parkovišti u Těšínské ulice) 12 metrů dlouhý žlutý, večer nasvícený poutač, takže v zimě, kdy je brzo tma, je to docela dobře vidět.

Městskou hromadnou dopravou:
A - trolejbusem č.13,nebo 16, vystoupit na zastávce Těšínská, projít mezi paneláky kolem sklenářství Lešetický, odbočit doprava, a za dětským hřištěm jsme.

B - trolejbusem č.11, 15, vystoupit na zastávce Letná, projít podchodem, sejít po Rokycanské k prodejně "okna", uhnout doprava a jít ještě asi 80 metrů Dítětovou ulicí.

C - autobusem č.30
, vystoupit U pietasu nebo Ul.Družby (co přijde dřív), přestoupit na 10,11,13,16 a jet dolů jednu stanici, nebo hejbnout kostrou a dojít ten kousek pěšky.