Sportovní vybavení a potřeby, krejčovství na míru - konig.cz Sportovní vybavení a potřeby, krejčovství na míru - konig.cz
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

cat_ikon

Funkční thermo prádlo

Craft
Jedna z předních firem vyrábějících funkční prádlo a sportovní oblečení. Ve světě sportu je Craft znám nejen svým komfortním funkčním prádlem, které vyvíjí již od 70. let 20. století, ale i dalšími vrstvami sportovního oblečení. Craft byl vůbec prvním iniciátorem celého systému oblékání ve třech na sebe navazujících vrstvách, které chrání organismus před nepřízní počasí i v náročných klimatických podmínkách. Kolekce značky Craft je postavena především na bohaté nabídce funkčního prádla, druhé vrstvy a kompletní sady oblečení pro běžecké lyžování, běh a cyklistiku.

Moira
Vývoj, výzkum i výrobní a technologické celky firmy Moira jsou soustředěny v jednom místě v České republice. Plynule tak navazují na sebe zkušenosti a výsledky několikaleté práce, aby konečným produktem bylo dokonalé prádlo s výbornými funkčními vlastnostmi. Vývoj vláken, konstrukce jednotlivých funkčních pletenin a důležitých střihů je duševním vlastnictvím Moiry. Použité materiály, zejména pro ty nejmenší, jsou certifikovány Státním textilní ústavem a splňují nejnáročnější požadavky na zdravotní nezávadnost. Jednotlivé dílčí etapy výroby jsou kontinuálně kontrolovány.

Značky: 

Vše