Sportovní vybavení a potřeby, krejčovství na míru - konig.cz Sportovní vybavení a potřeby, krejčovství na míru - konig.cz
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

Luxusní vybavení pro náročné lyžaře.

Na každou sezonu do této kategorie nakoupíme cca 40 párů toho nejnovější vybavení. Slalomky, obřačky, pohodlné turictické allroundy, krásné dámské lyže, zkrátka od každého něco. Zákazníci tak mají možnost porovnávat proti sobě typově shodné lyže od značek Elan, Rossignol, Völkl, Sporten. Výborná pomoc těm, kteří si chtějí lyže koupit, ale nejsou si "zatím jisti", alternativa pro ty, kteří se chtějí blýsknout novými modely, ale také super věc pro všechny, kteří jezdí několikrát za zimu do různých sněhových podmínek a vědí, že někdy se jim hodí lyže široké, jindy lyže točivé, nebo dlouhé, nebo kratší. To vše v této kategorii najdete.   

 

Pro rezervaci je nutné přijít osobně a znát přesný termín zápůjčky. Je potřeba vyzkoušet boty, popř. helmu. Délku a typ lyží vybereme dle Vašeho přání. Je možné si půjčit i "pouze lyže", k Vašim vlastním botám, jednu botu přineste k seřízení.

Jako bonus k této kategorii nabízíme lehké sjezdové hole LEKI s uchycením TRIGGER.

 

Vybavení obdržíte ve 100% technickém stavu, seřízené a v obalech.

Termín Vaší návštěvy pro rezervování vybavení je možné objednat na e-mailu: konig@konig.cz.