Sportovní vybavení a potřeby, krejčovství na míru - konig.cz Sportovní vybavení a potřeby, krejčovství na míru - konig.cz
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

cat_ikon

Kurzy powerkitingu, snowkitingu, kitesurfingu, kiteboardingu a landkitingu

Co od nás můžete očekávat?

Seznámíme Vás teoreticky i prakticky se základními principy powerkitingu, dozvíte se o hodně o radostech i o možném riziku, spojeném s jízdou na kitu. Bohužel se z Vás nestane během kurzu zkušený profík, ale pomůžeme Vám neudělat v začátcích bolestivé chyby, které by Vás mohly od tohoto sportu odradit, nebo Vás dovést v lepším do nemocnice.

Proč s námi?

Díky naší nejdelší historii ze všech českých kite škol máme velmi bohaté zkušenosti s výukou, s nutností individuálního přístupu k jednotlivcům. Kurzem procházejí jak muži tak ženy od osmnácti do padesáti let, a měli jsme tu dokonce i desetileté dítě s rodičovským dozorem. Při výuce používáme všechny dostupné pomůcky, aby byl zajištěn neustálý kontakt mezi učitelem a žákem. Pořizujeme pro frekventanty fotodokumentaci z kurzu, aby se měli doma čím pochlubit.

Kde Vás to naučíme?

Teoretická část probíhá v prostorách našeho sídla v Plzni, praktická v terénu. Tu organizujeme v okolí Plzně, kde je v zimě dostatek ploch k provozování snowkitingu, v létě mountainboardu, nebo buggy. Jediné, co v Plzni chybí, je bezpečná vodní plocha, ale tu naštěstí až tolik nutně nepotřebujeme, a pokud ano, víme kam za ní s klienty dojet.

Kdy kurzy probíhají?

Protože je tento sport závislý na větru více než na kalendáři, neprobíhají kurzy jen o víkendech, ale podle možností větru, zájemců a lektorů i ve všední dny, dopoledne, odpoledne, zkrátka vždy, kdy se to hodí. Vše záleží hlavně na Vašem zájmu a možnostech. Ideální je výuka celých pracovních kolektivů, kdy se spolu dokáže dohodnout více jednotlivců najednou a zažijí konečně něco jiného, než jen obligátní firemní večírek.

Jak se přihlásit?

Vyberte si odpovídající kurz z naší nabídky, pošlete nám e-mail s přihláškou a my Vás kontaktujeme s potvrzením termínu. Ten určíme podle počtu uchazečů. Následnými maily nebo telefonem doladíme další podrobnosti.

 

Značky: 

Vše