Sportovní vybavení a potřeby, krejčovství na míru - konig.cz Sportovní vybavení a potřeby, krejčovství na míru - konig.cz
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

Rezervační systém používáme již dlouhá léta.

Zaručí na 99%, že skutečně dostanete to, co jste si předem vybrali. Zbylé 1% je pomyslná rezerva na zboží, které nám někdo nevrátil, nebo zničil, ale vždy je dokážeme spolehlivě nahradit, k Vaší spokojenosti.

Rezervace na krátkodobé výpůjčky děláme již od listopadu.

"Mohu dělat rezervaci telefonicky, nebo mailem?"

Pouze máte-li poznamenaná evidenční čísla věcí, půjčených v letošní sezoně, můžete je znovu rezervovat telefonem, nebo mailem. Hned Vám odpovíme, jsou-li Vaše věci na daný termín volné, nebo je-li nutné například jiné boty znovu zkusit. V ostatních případech je vždy nutné přijít osobně na naši prodejnu kde se o Vás postaráme.

"Kdy mohu přijít rezervaci udělat?"

Od začátku prosince můžete přijít kdykoliv, většina věcí je stále k dispozici.
V lednu, únoru a březnu je nutné rezervaci dělat v úterý, ve středu a ve čtvrtek. Ostatní dny jsou nevhodné, věci jsou buďto vypůjčené, nebo se servisují.

"Jak to bude trvat dlouho?"

Cca 30 minut - přijďte osobně, nebo přiveďte toho, pro koho ty věci budou. Vezměte sebou lyžařské podkolenky, abyste si boty zkoušeli na správný objem nohy. Sepíšeme nájemní smlouvu, vybereme lyže, snowboard, běžky či hole v odpovídající délce, vyzkoušíme boty, vybereme přilbu, naučíme Vás zacházet s vázáním, doporučíme vhodné doplňky - spodní prádlo atd... promluvíme o mazání skluznice.

"Co mám mít u sebe při rezervaci?"

Hlavní věc - musíte přesně znát termín, na který jdete věci rezervovat.
Budeme chtít vědět: Výšku, váhu, věk a zkušenosti od lyžaře, od snowboardisty i jakou nohou jezdí dopředu, od běžkaře zda chce i bruslit.
Nepotřebujete žádný doklad, ani velké peníze. Rezervační poplatek činí 50,- Kč. Kauce a půjčovné se platí, až když si budete věci z půjčovny odnášet, a v tom okamžiku u sebe musíte mít i průkaz totožnosti. Vyzvednout to za Vás může pak již kdokoliv, koho tím pověříte a svěříte mu peníze.

"Musím si věci rezervovat?"

Samozřejmě nemusíte, není to žádná podmínka. Mnoho zákazníků chodí tzv. "na poslední chvíli" a také si vyberou. Tím, že vypustíte rezervaci, ušetříte navíc i těch padesát korun :-)
Jen musíte počítat s tím, že si nebudete moci vybírat z tak široké nabídky, navíc to chvíli trvá, protože to seřizování vázání, co obvykle děláme při nočních směnách, budeme dělat před Vámi. Ale pro Vás je připravena luxusní SKILAVIČKA, na které si můžete počkat. Ale pokud uvažujete o půjčování v termínech prázdnin a školních výcviků, nebývá tu na poslední chvíli většinou vůbec nic !