Sportovní vybavení a potřeby, krejčovství na míru - konig.cz Sportovní vybavení a potřeby, krejčovství na míru - konig.cz
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

cat_ikon

Brýle pro kiting

Po více než dvaceti létech zkušeností s kitesurfingem a čtyřiceti létech na windsurfingu mám unavené oči a bojím se o ně. Před několika roky jsem se nechal zblbnout reklamou na krásné sluneční brýle, nesoucí jméno jednoho z nejlepších windsurfařů světa. Ony brýle předcházela informace, že nepadají z hlavy a plavou. Vyndal jsem dva a půl tisíce českých, nasadil superbrýle a vyrazil na vodu, po dvěstě metrech v halze pád, brýle spadly z hlavy a utopily se ... fakt super zážitek.

Tak jsem se rozhlížel dál a objevil značku Seaspecs. Brýle mi padly jak do oka, tak na oči, místo gumy měly kolem hlavy popruh, cena méně než poloviční od těch Dunkerbecků, tak jsem je pořídil. Používám je dodnes, nemají chybu, dám za ně ruku do ohně.

Výborné na všechny vodní sporty, polarizační sklo krásně zviditelní pohyb větru na vodní hladině, nastavitelný popruh kolem hlavy se snadno dotáhne a drží pevně, v případě poškození lze bez problému vyměnit zorníky. A nabídka barev jistě uspokojí i náročné diváky. 

Značky: 

Vše