Sportovní vybavení a potřeby, krejčovství na míru - konig.cz Sportovní vybavení a potřeby, krejčovství na míru - konig.cz
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

Vážené ředitelky, ředitelé, učitelky, učitelé, tělocvikáři, třídní učitelé, instruktoři ...
lyžující mládež tvoří důležitou část naší klientely a každý rok zaznamenáváme nárůst zájmu o služby naší půjčovny.
Většina rodičů se včas informuje jak lze provést rezervaci a jak potom, probíhá výpůjčka, a s těmito rodinami je radost pracovat.

Vždy se najdou i tací, kteří přijdou v pátek před odjezdem, s rovnými, rezavými lyžemi, o půl metru vyššími než je jejich potomek, a těm se tu snažíme vysvětlit, že taková výbava dětem radost neudělá, a neudělá radost ani Vám - instruktorům.

Většinou se nám rodiče podaří přesvědčit, že zprovoznění toho šrotu, který přinesli, bude stát téměř to samé, jako výpůjčka soudobé výbavy z našich regálů, a pokud máme co půjčit, půjčíme.

Bohužel i naše kapacita je v určitém okamžiku konečná.

Proto bych Vás chtěl touto cestou požádat, abyste své žáky včas informovali o možnostech naší půjčovny, abychom veškeré nesrovnalosti mohli řešit jeden měsíc před zahájením kurzů, a ne jen jeden den, jak tomu často bývá.

Níže jsem pro Vaše použití uložil leták v PDF, který můžete pověsit dle Vašeho uvážení - nástěnka, dveře tělocvičny, dveře telocvikářského kabinetu ...

Stejně tak jsou uloženy i PDF vizitky. Jde o arch k vytištění a vystříhání, což je sice pracné, ale snad i dnes fungují na školách poškoláci, kteří mohou přiložit ruku k dílu :-)

Za použití obojího děkuji.

Pokud bude z Vaší strany zájem, dorazím ve smluvený termín do Vaší školy na třídní schůzku a během pár minut nastíním rodičům, jak funguje servis a půjčovna lyží.

Vám, učitelům, nabízím nadstandartní služby našeho servisu, pokud máte lyže své vlastní. Stejně tak jsou Vám k dispozici služby naší půjčovny, pokud si své lyže brát nechcete. Vždy jsou tu pro Vás připraveny krátké metrové lyže, pro snadnější předvedení carvingové techniky a pro pohodlnější pohyb po svahu. Pro využití učitelských výhod mne prosím kontaktujte telefonicky, abychom se setkali osobně.

PS: školám, které s námi ve výše uvedeném duchu spolupracují, rádi přispějeme na maturák, školní ples atd ...

Josef König - 377 262 180