Sportovní vybavení a potřeby, krejčovství na míru - konig.cz Sportovní vybavení a potřeby, krejčovství na míru - konig.cz
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

Půjčovna zimního vybavení a ski servis

Vážení zákazníci, zveme Vás do zrekonstruované provozovny na naší staré adrese.

Půjčovna zimního vybavení a ski servis

CO PŮJČUJEME?

Carvingové lyže od aktuálních topmodelů v kategorii VIP, běžné sportovní kousky i lyže speciálně pro začátečníky. Běžky, snowboardy, skialpy, bigfooty, freeride a freestyle lyže, sněžnice a mnoho doplňků, jako jsou přilby, chrániče páteře, vysoušeče obuvi.

DRUHY VÝPŮJČEK:
Krátkodobá - minimálně jeden den, běžně víkend až týden - od pátku do dalšího pondělí. Lze si půjčit jednotlivé věci nebo celé sety.
Dlouhodobá (celoroční) - od října je možné si vypůjčit kompletní sety na celý rok za výhodné ceny. Samostatně lze vypůjčit snowboard a přilbu.

JAK SI NEJLÉPE PŮJČIT?
Přijdťe osobně s lehkým předstihem (např. 2 týdny) před odjezdem. Sepíšeme smlouvu, vybereme a zarezervujeme odpovídající vybavení na Vámi zvolený termín. POKUD SI PŮJČUJETE VYBAVENÍ PRO SVÉ DĚTI, PŘIVEĎTE JE S SEBOU. JE NUTNÉ VYZKOUŠET BOTY A HELMU. Termín návštěvy je fajn nahlásit na konig@konig.cz, pro skupinové akce můžeme zajistit speciální otevírací dobu.

Lze půjčit i "na počkání", tedy bez rezervace, jen musíte počítat s trochou času navíc pro seřízení, a s tím, že si třeba nebudete moci vybrat z tak široké nabídky, jakou bychom Vám předložili při rezervaci předem. Okamžik čekání ale můžete zužitkovat k návštěvě naší kavárny.

CENY A PLACENÍ:
Podrobný výpis půjčovného naleznete v ceníku.
Výpůjčka (včetně kauce, popř. pojištění) se platí při vyzvednutí vybavení.Kauci při bezvadném a včasném vrácení vyplatíme zpět.

KDE JSME?
Těšínská 14, Plzeň - Doubravka.