Sportovní vybavení a potřeby, krejčovství na míru - konig.cz Sportovní vybavení a potřeby, krejčovství na míru - konig.cz
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

RIDE Wild life wide

Rozšířený snowboard pro jezdce kteří mají větší nohu jak EU 44.

Snowboard Ride Wild Life je freeridový směrový speciál s tvarem ALL Mountain Rocker a karbonovým zpevněním Carbon Array 3TM™, které dodává snowboardu na dynamice a zklidňuje tak jízdu v rozbitém terénu. Bude vám jedno, zda vyrazíte na ty nejvyšší hory nebo si budete chtít zajezdit jen tak po sjezdovce. Vždy si jízdu užijete do plna.

Thin Con - Všechny RIDE prkna mají tuto technologii. ThinCon je ztenčení špičky a patky. Sníží se tak váha, která omezuje rotaci.

All Mountain Rocker - Směrové prkno s Lowrize na špičce, stabilní ploché zóně pod vázáním a krátké rocker zóně na patce.

Linear Carbon - Podélně uložený carbon v konstrukci prkna. Dodává dynamiku a sílu při skocích.

Fusion 4000 Base™ - Odolnější, tvrdší a rychlejší než extrudovaná skluznice. A je to vlastně nejrychlejší známá skluznice.

2x4 Inserts - Zdvojený počet inzertů pro optimální nastavení postoje jezdce

Výrobce: Ride
Kategorie: Snowboardy
Délka (cm): 158 cm | 161 cm | 166 cm
druh sportu / typ výrobku: snowboarding
Typ SNB: Freestyle

Slimewalls®
Skateboardingem inspirovaná technologická inovace postavená na materiálu skate koleček, která zaručí extra hladkou jízdu a extrémně vysokou odolnost. Tato exkluzivní technologie je tolerantní a houževnatá zároveň a místo boje proti vibracím je raději absorbuje. Přesně jako skate kolečka, uretan v SLIMWALLS technologii zjemňuje interakci se sněhem, dřevem a kovovým zábradlím. Proti běžným ABS hranám netvrdne při nízkých teplotách. A navíc SLIMEWALLS je prakticky nezničitelná hrana a tím se stává nejodolnější konstrukcí boční hrany ve snowboardovém světě. Nabízí se ve dvou tvrdostech 85A a 90A.

Carbon Array 3™
Technologie RIDE CARBON ARRAY znamená naprostou kontrolu přenosu sil na hranu v každé pozici jezdce. Rozvírající se uhlíkové vlákna jsou umístěné v zóně vázání odkud se rozbíhají na opačnou hranu v přesných úhlech. Jezdcův tlak na hranu desky je přenášen na kontaktní body opačné hrany a máte tak maximální kontrolu nad prknem. Tato technologie má 3 úrovně. 3, 5 nebo 7 vláken uhlíku.

Performance Tuned Core™
Jádro vyrobené kombinací velmi houževnatého osikového dřeva kombinované s bambusovými a dalšími lehkými dřevinami. Díky tomu je v rovnováze pevnost a váha celodřevěného jádra. RIDE kombinuje sílu, dynamiku a pocit dřevěného jádra spolu s tlumícími materiály a kompozity. Kombinace přírodního dřeva s velmi dynamicky konstruovaným vrškem a vibrace tlumícím spodkem vytváří jádra připravené na maximální ovladatelnost a živost.

Hybrid Glass
Na vrchu v třech různých stupních, na spodku v páru uložené skelné vlákna pro vyvážení torze a tvrdosti prkna, poskytují lepší reakčnost a rychlost.

Výběr varianty

Ride Wild life wide - 158cm
16004437
Dostupnost: ihned k odeslání
10 990 ,-Kč
7 990 ,-Kč
(vč. DPH)

Související produkty