Sportovní vybavení a potřeby, krejčovství na míru - konig.cz Sportovní vybavení a potřeby, krejčovství na míru - konig.cz
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

Jak to u nás chodí?

Hned jak znáte termín Vaší dovolené, lyžařského kurzu, nebo prázdnin, přijďte si rezervovat výbavu.

Po výborných ohlasech našich zákazníků Vám přednostně nabízíme produkt:
CELOROČNÍ VÝPŮJČKA
Proč právě k nám?
* Každá lyže či snowboard projde vždy před výpůjčkou servisem.
* Každá výpůjčka je vždy bezplatně seřizována na digitálním stroji.
* Každou věc půjčujeme vždy v obalu.
* Každý rok pořizujeme do půjčovny nové vybavení.
* Každý zákazník je pro nás "VIP" 
O půjčování obecně:
Půjčujeme sjezdové lyže 70 - 179 cm, snowboardy 90 - 170 cm, běžky 100 - 210 cm, a boty ke všemu od velikosti 15 do 15, tedy 150 - 335 Mondo Point.
Od roku 1997 pracujeme pro Vás, po celou dobu se neustále vzděláváme, zlepšujeme svoji nabídku a rozšiřujeme sortiment.
Doba půjčení:
Minimální doba výpůjčky je jeden den, ceny najdete v ceníku. Věci se půjčují nejdříve po šestnácté hodině dne předcházejícího a vracejí se nejpozději do dvanácté hodiny dne následujícího.
Pro koho je naše půjčovna?
-  Pro každého, kdo si chce užít zimních radovánek, ale nechce zbytečně utrácet peníze za nákup výbavy, kterou použije jeden nebo dva týdny za rok. 
-  Pro ty, kteří si neví rady s nákupem a rádi si před zaplacením věci vyzkouší v praxi.
-  Pro vlastníky vybavení, kteří si chtějí zkusit jak fungují závodní hračky na které by museli moc dlouho šetřit.
Pojištění?
Máme připravenou možnost připojištění všech půjčených věcí na neúmyslné poškození (nevztahuje se na ztrátu, krádež a na poškození věcí nesprávným použitím, např. jízdou po nedostatečně vysněženém terénu nebo po štěrkem ošetřené silnici).
A co je u nás nejlepší??
To, že u nás máte 100% jistotu, že dostanete na daný termín přesně to, co jste si vybrali.

Sortiment půjčovny:

LYŽE

Máme pro Vás připraveno cca 250 párů lyží, rozdělených do skupin podle toho, komu jsou určené.

Juniorské carvingové lyže -
od 70 cm jsou vyhledávanou skupinou pro výcvik, protože osvojení si jízdy v obloucích přichází velmi rychle a žák i učitel mají z lyží skvělý pocit.
Sportovní carvingové lyže -
jsou určené lyžařům, kteří jsou schopni sjet i prudší sjezdovku, vyjedou oblouk řezaný na hraně a nepatří k nejpomalejším. Vedle správné techniky jsou schopni vyvinout i sílu potřebnou k tomu, aby jim lyže "neustřelovaly" a ani jízda ve větší rychlosti pro ně neznamená ztrátu kontroly nad lyžemi.
VIP modely -
těchto lyží využijí zdatní jezdci, kteří téměř 100% oblouků jezdí po hranách, a to i na prudších úsecích a při vyšších rychlostech. Lyže mají stále pod kontrolou a na sjezdovkách patří mezi ty nejrychlejší.
SNOWBOARDY
Máme pro Vás připraveno cca 100 ks měkkých prken.
Všechny snowboardy jsou osazené rentalovým, snadno nastavitelným vázáním.
Pro fajnšmekry je k dispozici sada prken všech délek značky RIDE, včetně Ride vázání a Ride měkkých bot se šněrováním BOA.
Vázání FLOW:
Jde o unikátní systém jednopřezkového měkkého vázání, kde se odklápí pata a noha s botou do vázání vstupuje zadem, velmi rychle, stejně jako z něj i vystupuje. Na začátku jízdy stačí jednoduše nastavit výšku nártové opěrky a pak už se na ní nemusí vůbec sahat. Je to skvělé pro děti, které často bojují se zubatými pásky u normálních vázání, je to výborné pro kiteboarding, kde rychlost zapínání zvyšuje bezpečnost, je to pohodlné pro ty, kteří si neradi sundavají rukavice a prostě je to super. Díky používání modelů RTL máte možnost kdykoliv a bez nářadí nastavit pozici a úhel mezi botou a deskou.
Pokud uvažujete o koupi SNB vázání, zkuste FLOW. Budete překvapeni jeho pohodlím!
PŘILBY
Máme připravené přilby Giro a Uvex ve všech velikostech, protože je dobrým zvykem si hlavu chránit a v některých zemích je to dokonce povinnost. Z naší nabídky si vybere jak ten, co chce vypadat jako závodník, stejně jako ten, který tak vypadat nehodlá. Samozřejmě tu máme i nabídku slušivých přileb speciálně pro dívky a paní a spoustu přilbiček pro dětičky.
MYSLÍME NA DĚTI !
ke každé výpůjčce lyžařského junior kompletu do 120ti cm je PŘILBA ZDARMA

Máte nějaký dotaz?
Volejte
377 262 180, 602 767 373

Jak to u nás chodí?

Celoroční výpůjčka

Celoroční výpůjčka - ta správná volba pro zimní nadšence A - Čeká Vás dlouhá zima plná výcviků, prázdnin, dovolených, prodloužených víkendů?B - Roste Vaše dítě tak rychle, že hrozí, že na podzim koupené boty budou v únoru malé?C - Chcete mít jistotu, že můžete vypůjčené lyže i boty v případě...

Více informací

Rezervační systém v půjčovně

Rezervační systém v půjčovně

Rezervační systém používáme již dlouhá léta. Zaručí na 99%, že skutečně dostanete to, co jste si předem vybrali. Zbylé 1% je pomyslná rezerva na zboží, které nám někdo nevrátil, nebo zničil, ale vždy je dokážeme spolehlivě nahradit, k Vaší spokojenosti. Rezervace na krátkodobé výpůjčky děláme...

Více informací

Spolupracujeme se školami, které organizují lyžařské výcviky

Spolupracujeme se školami, které organizují lyžařské výcviky

Vážené ředitelky, ředitelé, učitelky, učitelé, tělocvikáři, třídní učitelé, instruktoři ...lyžující mládež tvoří důležitou část naší klientely a každý rok zaznamenáváme nárůst zájmu o služby naší půjčovny. Většina rodičů se včas informuje jak lze provést rezervaci a jak potom, probíhá výpůjčka,...

Více informací