Sportovní vybavení a potřeby, krejčovství na míru - konig.cz Sportovní vybavení a potřeby, krejčovství na míru - konig.cz
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

REKONSTRUKCE PROVOZOVNY 2017

V létě 2017 jsme totálně zrekonstruovali naši provozovnu. Došlo k výměně oken, celkovému zaizolování domu, výměně topidel a přistavěli jsme celé patro. To jsme dokázali i díky podpoře EU, děkujeme... Detaily níže v PDF.

 

HISTORIE KREJČOVSTVÍ

se píše od roku 1990, kdy do práce nastoupily první tři šičky a začali jsme vyrábět doplňky pro volný čas a plachty pro windsurfing.
Dnešní vybavení krejčovské dílny nám umožňuje vyrobit prakticky jakýkoliv obal na cokoliv, od velikosti špendlíku po lokomotivu, dokonale ho vypolstrovat a upravit na míru, v barvách, a s potiskem, nebo výšivkou, dle přání zákazníka.
Šijeme obaly windsurfingových plováků, lodí a pádel všech druhů, plovací vesty, drobnosti i velké izolační kabáty k zastínění caravanů. Zvládneme i stříšku před auto či chatu, písmenkový skládací letecký transparent, nebo opravíme poškozený horkovzdušný balon. Položky, které seriově šijeme a jsou na ně hotové střihy, jsou v E-shopu pod jednotlivými kategoriemi, více o našich schopnostech a možnostech zakázkového šití dalších specialit je pod záložkou "šití a výroba na míru".

WINDSURFING

Dovážíme výrobky ECKLA a anemometry Windmaster. Prodáváme stěžně, plachty, plováky, nástavce, paty, klouby, pojezdy, neoprenové obleky, boty a rukavice, trapézy, úvazky, ráhna. To vše od značek BIC, PRO-LIMIT, MISTRAL, NORTH SAILS, DA KINE, a další.

POWERKITING

Provozujeme od roku 1996, prodáváme veškeré vybavení, nové i použité, vše Vám v praxi předvedeme a nabídneme Vám i kurz, kde se vše naučíte pod odborným vedením, rychle a bezpečně. Sortiment tvoří značky North kiteboarding, Naish kiteboarding, Best, Flysurfer, Nobile, Elliot, Pro limit, Da kine. Nabídka zahrnuje draky (kity), prkna, trapezy, neopreny, buggy, mountainboardy a mnoho důležitých doplňků.

LYŽE, BĚŽKY, SNOWBOARDY - PRODEJ, PŮJČOVNA, SKI SERVIS

Od roku 1997 poskytujeme své služby v největší půjčovně lyží, běžek a snowboardů v Plzni a okolí. Stejně tak funguje SKISERVIS a prodejna se vším, co na sněhu můžete potřebovat. Specializovali jsme se na značky SPORTEN (český výrobce) a VÖLKL ( Voelkl), dále pak Elan, Salomon, Marker, Uvex, Giro, 3F, Tecnica, Head, Holmenkol, Tyrolia, Roteffela, Flow, Skivo, Alpina, Gabel, Moira. Nabízíme sjezdové lyže, běžky, snowboardy, sněžnice, přezkáče, vázání, vosky, hole, rukavice, přilby, čepice a kukly, lyžařské brýle a další věci, které se hodí při lyžování a snowboardingu.

PLAVECKÉ POTŘEBY

Ve vstupní hale bazénu na Slovanech prodáváme vše pro plavecký sport, tedy špičkové plavecké brýle včetně dioptrických, plavky závodní, běžné sportovní i bikiny a plavecké dresy, čepice, packy, posilovací ploutve, plavecké desky atd. Sortiment je složen z výrobků Arena, Speedo, Swans, Emme, Aquasphere, Malmsten, Axis atd

PODPORUJEME

Podporujeme dětský domov
ve Šluknovském výběžku, kterému jsme v minulých letech věnovali všechno možné, přijde nám totiž rozumnější, věnovat věc potřebným dětem, než jí slevnit a prodat za pár korun nevděčnému zákazníkovi, mnohdy vychytralému a bohatému, čekajícímu na tzv. konec sezony a na úžasné slevy.

:-) Vážená paní Königová,
znovu a s velkým povděkem musíme konstatovat, že i v dnešní době existují lidé, kteří nemyslí jen na sebe a snaží se v rámci svých možností pomoci tam, kde je to třeba. Moc a moc děkujeme za Vámi darované věci, které nám byly doručeny přepravní službou 25.9.2007, zároveň však i znovu za Vaše předešlé dary - lyže a lyžařské vybavení, které od Vás naše děti dostaly již dvakrát.
Samozřejmě rovněž velmi rádi reagujeme na Vaši nabídku dětských oteplovaček. Protože jste se nezmínila, o jaké velikosti by se jednalo, sdělujeme Vám, že v našem domově je kolem 25 až 30 dětí, jimž by stačily velikosti 128 až 146, případně 158, 164, podle Vašich
možností či zásob.
Ještě jednou zpětně i předem mnoho díků od nás všech, dětí i pracovníkůDD
Mgr. Josef Kodydek - ředitel DD a ŠJ Lipová u Šluknova 417

Podporujeme účastníky LETNÍ OLYMPIÁDY ATHÉNY 2004

Česká windsurfingová a veslařská výprava na Olympiádě 2004 v Athénách si vezla své sportovní vybavení v obalech z naší dílny. Zde je pár fotek od surfaře Tomáše Maliny (CZE 109).
Veslaři nám bohužel - žádné fotky své osmy nedodali.