Sportovní vybavení a potřeby, krejčovství na míru - konig.cz Sportovní vybavení a potřeby, krejčovství na míru - konig.cz
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

REKONSTRUKCE PROVOZOVNY 2017

V létě 2017 jsme zrekonstruovali provozovnu. Došlo k výměně oken, zaizolování domu, výměně topidel a přistavěli jsme celé patro. To jsme dokázali i díky podpoře EU, děkujeme... Detaily níže v PDF.

 

KREJČOVSTVÍ

funguje od roku 1990, kdy nastoupily první tři šičky a začali jsme šít doplňky pro volný čas a plachty pro windsurfing.
Dnešní vybavení krejčovské dílny nám umožňuje vyrobit prakticky jakýkoliv obal na cokoliv, od velikosti špendlíku po rozměr lokomotivy, dokonale ho vypolstrovat a předat v barvách, a s potiskem, nebo výšivkou, dle přání zákazníka.
Šijeme obaly windsurfingových plováků, lodí i pádel všech druhů, velké izolační kabáty k zastínění caravanů. Zvládneme i stříšku před auto či chatu, písmenkový skládací letecký transparent, nebo opravíme poškozený horkovzdušný balon. Položky, které seriově šijeme a jsou na ně hotové střihy, jsou v E-shopu pod jednotlivými kategoriemi, více o našich schopnostech a možnostech zakázkového šití dalších specialit je pod záložkou "šití a výroba na míru".

WINDSURFING

Dovážíme celý sortiment zn. ECKLA, tedy nejen věci na windsurfing, ale i plážové a transportní vozíky,které slouží v ZOO a v zábavních parcích po celé ČR. Prodáváme stěžně, plachty, plováky, nástavce, paty, klouby, pojezdy, neoprenové obleky, boty a rukavice, trapézy, úvazky, ráhna.

POWERKITING

Provozujeme od roku 1996, prodáváme veškeré vybavení, nové i použité, vše Vám v praxi předvedeme a nabídneme Vám i kurz, kde se vše naučíte pod odborným vedením, rychle a bezpečně. Sortiment tvoří značky Zeeko, Alpinefoil, Duotone, Ozone, Naish kiteboarding, Best, Flysurfer, Nobile, Pro limit, Da kine. Nabídka zahrnuje draky (kity), prkna, foily, trapezy, neopreny, buggy, mountainboardy a mnoho důležitých doplňků.

LYŽE, BĚŽKY, SNOWBOARDY - PRODEJ, PŮJČOVNA, SKI SERVIS

Od roku 1997 poskytujeme své služby v největší půjčovně lyží, běžek a snowboardů v Plzni a okolí. Stejně tak funguje SKISERVIS a prodejna se vším, co na sněhu můžete potřebovat. Specializovali jsme se na značky SPORTEN (český výrobce), VÖLKL ( Voelkl) a Rossignol, dále pak Elan, Salomon, Marker, Uvex, Giro, 3F, Tecnica, Head, Holmenkol, Tyrolia, Roteffela, Flow, Skivo, Alpina, Gabel, Moira. Nabízíme sjezdové lyže, běžky, snowboardy, sněžnice, přezkáče, vázání, vosky, hole, rukavice, přilby, čepice a kukly, lyžařské brýle a další věci, které se hodí při lyžování a snowboardingu.

PLAVECKÉ POTŘEBY

Ve vstupní hale bazénu na Slovanech prodáváme vše pro plavecký sport, tedy špičkové plavecké brýle včetně dioptrických, plavky závodní, běžné sportovní i bikiny a plavecké dresy, čepice, packy, posilovací ploutve, plavecké desky atd. Sortiment je složen z výrobků Funkita, Arena, Speedo, Swans, Emme, Aquasphere, Malmsten, Axis atd

PODPORA

Lobezským Saleziánům, nebo dětskému domovu ve Šluknovském výběžku jsme věnovali všechno možné, přijde nám totiž rozumnější věnovat věc potřebným dětem, než jí ve slevě prodat za pár korun zákazníkovi, občas vychytralému a bohatému, čekajícímu na tzv. konec sezony a na úžasné slevy.

:-) Vážená paní Königová,
znovu a s velkým povděkem musíme konstatovat, že i v dnešní době existují lidé, kteří nemyslí jen na sebe a snaží se v rámci svých možností pomoci tam, kde je to třeba. Moc a moc děkujeme za Vámi darované věci, které nám byly doručeny přepravní službou 25.9.2007, zároveň však i znovu za Vaše předešlé dary - lyže a lyžařské vybavení, které od Vás naše děti dostaly již dvakrát.
Samozřejmě rovněž velmi rádi reagujeme na Vaši nabídku dětských oteplovaček. Protože jste se nezmínila, o jaké velikosti by se jednalo, sdělujeme Vám, že v našem domově je kolem 25 až 30 dětí, jimž by stačily velikosti 128 až 146, případně 158, 164, podle Vašich
možností či zásob.
Ještě jednou zpětně i předem mnoho díků od nás všech, dětí i pracovníkůDD
Mgr. Josef Kodydek - ředitel DD a ŠJ Lipová u Šluknova 417