Sportovní vybavení a potřeby, krejčovství na míru - konig.cz Sportovní vybavení a potřeby, krejčovství na míru - konig.cz
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

cat_ikon

Termoizolační přepážky a dělící stěny

Oddělit kabinu od obytného prostoru je nejúčinnější a nejlepší řešení, jak zajistit teplo a pohodu. Přepážka nikde nepřekáží, snadno se ovládá, kabina zůstane studená, ušetříte za topení, protože vytápíte mnohem menší prostor a zepředu netáhne na nohy.

Níže uvedené výrobky Vám mají posloužit jako inspirace, za celou dobu našeho šití jsme nepoužili jeden střih na přepážku vícekrát, protože každá nástavba je jiná, každý zákazník má jiné potřeby, nezáleží na podvozku, ani na nástavbě. Přepážky šijeme nejraději na zde přistavená vozidla, na místě domluvíme uchycení, barvu, sílu izolace, orientace prostupu, tvar přepážky detailně naměříme, aby přesně opsal průchod do kabiny a nikde netáhlo. Polotovar vyzkoušíme a pak dílo dokončíme, v den Vašeho příjezdu máte hotovo. 

Pokud jste opravdu z dálky a troufnete si vzít odpovědnost za střih na sebe, můžete zhotovit výkres, vymyslet detaily, rozkreslit uchycení, případně udělat celý střih i se zipem a poslat to k nám v obálce. Před tím nás prosím kontaktujte.

Značky: 

Vše